O nas

Kompetentna i odpowiedzialna księgowa tworzy biuro, które oprócz ogromnego doświadczenia i wiedzy , ma dla Was serce oraz ciepłe, rozsądne podejście…

Wiedza, uczciwość, kompetencje, spokój wokół biznesu, intuicja, porządek i zaangażowanie…
Tych kilka przymiotników opisuje mnie i mój zespół.
Edytę, Darię i Monikę

Mój zespół powiększył się niedawno o dwie nowe fachowe koleżanki, Darię i Monikę, które wspierają mnie w nieustających staraniach o dobro Państwa przedsiębiorstw. Mając to na uwadze, starannie wybrałam nowe współpracownice, aby stanowić dla Państwa jeszcze większe oparcie .
Niemniej by “Kareta Asów” była w pełnym składzie, zapraszamy do zespołu każdą znającą się na rzeczy osobę, byśmy wszyscy mogli być tą najlepszą grupą współpracowników, którzy mają jeden cel: Klient i jego zadowolenie z naszych fachowych usług.

To nasze credo:
Ja i moje współpracownice, łączymy teraz swoje wieloletnie doświadczenie, entuzjazm, zaangażowanie, ogromną wiedzę i znajomość rynku.
Niegdyś postanowiłam pracować na własną markę i jestem wraz z zespołem przekonana, że to jest bardzo dobry krok do zapewnienia naszym klientom najlepszego z możliwych serwisu, czyli spokoju w biznesie, fachowości, porządku w księgach i troski o ich przedsiębiorstwa.
Skąd to wiemy?
Bo najlepszym wyznacznikiem naszej dobrej pracy jesteście Wy! Nasi drodzy klienci, którzy już nieraz udowodniliście nam, że szanujecie naszą pracę, porady, wiedzę i relacje z Wami, a tym bardziej z fiskusem.
Rozwój Waszych wspaniałych firm, jest także po części naszym wkładem, więc jesteśmy dumne, że choć po cichu, to mogłyśmy naszą wiedzą i systematyczną pracą wspierać ten rozwój.
Czas teraz, jak mamy w nazwie, na lepszą i pełniejszą troskę, bo robimy to dla Was i dla siebie.
Zapraszamy do naszego biura.